کد خبر : 106361

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت:‌ در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا قرار داریم و ‌اهمیت مشارکت سیاسی در همه ابعاد زندگی برای فرهیختگان و ورزشکاران نیز روشن است. به گزارش خبرشهر به نقل از خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، سالن همایش های باشگاه انقلاب […]

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت:‌ در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا قرار داریم و ‌اهمیت مشارکت سیاسی در همه ابعاد زندگی برای فرهیختگان و ورزشکاران نیز روشن است.

به گزارش خبرشهر به نقل از خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، سالن همایش های باشگاه انقلاب تهران امروز همزمان با گرامیداشت هفته جوان با همکاری استانداری تهران و اداره کل ورزش و جوانان استان، میزبان جمعی از ورزشکاران تهرانی بود که با حضور خود علاوه بر ترویج فرهنگ ورزشکاری و شور جوانی، میثاق نامه حضور اجتماعی و سیاسی را برای تحقق همگرایی و مشارکت حداکثری در انتخابات اعلام کردند.

این همایش با حضور سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران، احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان،گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران،سرمست مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری،مهدوی شاهرودی مدیرکل حوزه استاندار و جمعی دیگر از مسئولان استانی برگزار شد.

چاوشی در این مراسم ضمن تبریک موفقیت جوانان ورزشکار تهرانی در عرصه های مختلف ورزشی گفت: در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا قرار داریم و ‌اهمیت مشارکت سیاسی در همه ابعاد زندگی برای فرهیختگان و ورزشکاران نیز روشن است.

وی افزود:‌مردم ایران با مشارکت حداکثری خود بیگانگان را از خیال سلطه مایوس می کنند و بهترین شکل دفاع از کشور حضور مردم در پای صندوق های رای است.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با بیان اینکه در ابتدای روی کارآمدن دولت تدبیر و امید نگرانی هایی در بخش های مختلف اقتصادی و نفتی شاهد بودیم تصریح کرد: درآمد نفتی کشور پیش از دولت یازدهم به یک میلیون بشکه رسید و به دلیل تحریم های شبکه بانکی امکان وصول درآمد اندک نفتی نبود.

چاوشی ادامه داد:‌ به جای پول نقد در ازای خرید نفت مجبور به دریافت کالاهای بی کیفیت و تحمیلی بودیم  و تورم در دولت گذشته به ۴۴ درصد رسید.

وی با تاکید براینکه دولت یازدهم از فروپاشی نظام اقتصادی کشور جلوگیری کرده است گفت:‌اگر روند اقتصادی دولت گذشته ادامه می یافت اکنون به تورم ۷۰۰ درصدی شبیه کشور ونزوئلا می رسیدیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با بیان اینکه امروز دولت یازدهم با تدبیر، تورم را به ۹ درصد رسانده است افزود: با حمایت مقام معظم رهبری و تاکید ایشان به نرمش قهرمانانه ،دولت توانست  در مذاکرات نفس گیر  به غربی ها بفهماند که انرژی هسته ای حق مسلم ما است.

چاوشی به موفقیت کشور در دستیابی به تسلیحات و قدرت دفاعی در دولت یازدهم نیز اشاره کرد و گفت: تاریخ معاصر کشور داوری خواهد کرد که از بزرگترین اقدامات در عرصه خدمات ملی، توافق هسته ای بوده است و در عرصه خود کفایی گندم نیز یکبار در دولت اصلاحات و یکبار در سال گذشته به خودکفایی رسیدیم.

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.