کد خبر : 108519

جلسه هماهنگی ایمن سازی خط انتقال گاز فشار قوی شهرستان قدس در محل تلاقی با رودخانه کرج پیش از ظهر امروز با حضور سرپرست معاونت عمرانی و مسئولین منطقه ای و استانی در محل فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد. به گزارش خبرشهر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، جلسه هماهنگی ایمن سازی خط انتقال گاز […]

جلسه هماهنگی ایمن سازی خط انتقال گاز فشار قوی شهرستان قدس در محل تلاقی با رودخانه کرج پیش از ظهر امروز با حضور سرپرست معاونت عمرانی و مسئولین منطقه ای و استانی در محل فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش خبرشهر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، جلسه هماهنگی ایمن سازی خط انتقال گاز فشار قوی شهرستان قدس در محل تلاقی با رودخانه کرج پیش از ظهر امروز با حضور سرپرست معاونت عمرانی و مسئولین منطقه ای و استانی در محل فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد.
در این جلسه با توجه به اهمیت موضوع و حساسیت خط انتقال گاز فشار قوی تصمیمات ضرب العجلی اتخاذ شد که مقرر شد از سوی آب منطقه ای تهران و منطقه ۳انتقال گاز کشور در فورجه یک ماهه به مرحله اجرا برسد.
در این جلسه مقرر شد طرحهای فنی و مهندسی توسط دستگاههای ذیربط تهیه و متناسب با طرح ساماندهی رودخانه ها برای ایمن سازی لوله انتقال گاز فشار قوی عملیاتی و اجرا گردد.

گاز12

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.