کد خبر : 122963

جلسه توجیهی عوامل اجرایی برگزاری امتحانات نهایی دوره متوسطه اول و دوم شهرستان شهریار با حضور مدیر ، معاون آموزشی و کارشناسان سنجش و ارزشیابی مدیریت آموزش و پرورش شهریار و ناظرین حوزه ها برگزار شد.

به گزارش خبرشهر، صبح روز ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۷ جلسه توجیهی عوامل اجرایی برگزاری امتحانات نهایی دوره متوسطه اول و دوم شهرستان شهریار  با حضور مدیر ، معاون آموزشی و کارشناسان سنجش و ارزشیابی مدیریت آموزش و پرورش شهریار  و ناظرین حوزه ها برگزار شد.

در ابتدای این نشست پارسا مدیر آموزش و پرورش شهریار از بدعهدی آمریکا در برجام و غیرقابل اعتماد بودن شیطان بزرگ در طول انقلاب اسلامی سخن گفت و ابراز داشت :به حول و قوه الهی مسئولین جمهوری اسلامی از این مسئله هم با اقتدار و با موفقیت عبور خواهند کرد و این همت و وحدت ملت ایران است که دشمنان را به هراس و واهمه افکنده است.

پارسا با اشاره به موضوع حساس امتحانات و موارد ایمنی و حفاظت و شیوه اجرای دقیق امتحانات بر دقت ، همت و حساسیت همکاران در هر چه بهتر برگزار شدن آن تأکید کرد .

وی در ادامه از عوامل و مجریان برگزاری امتحانات خواست نهایت دقت و ظرافت را در این خصوص بکار گیرند و با برگزاری جلسات توجیهی زمینه لازم را برای ایجاد محیطی آرام و به دور از دغدغه برای دانش آموزان فراهم نمایند.

مدیر آموزش و پرورش شهریار در این نشست به کمبود نیروی انسانی در شهریار و استقرار پایه دوازدهم و افزایش تقاضای انتقالی و بازنشستگی  اشاره کرد و عنوان کرد : با توجه به شرایط خاص منطقه شهریار ، با تقاضای انتقال و بازنشستگی پیش از موعد به هیچ عنوان موافقت نخواهد شد .

وی در پایان از زحمات مدیران و عوامل اجرای امتحانات نهایی شهرستان شهریار تقدیر و تشکر کرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.