کد خبر : 108468

جلسه آرد و نان شهرستان قدس پیش از ظهر روز شنبه در دفتر معاون برنامه ریزی فرمانداری برگزار شد به گزارش خبرشهر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس  ، جلسه آرد ونان شهرستان قدس پیش از ظهر روز شنبه در دفتر معاون برنامه ریزی فرمانداری برگزار شد. این جلسه به ریاست معاون برنامه ریزی و اداری […]

جلسه آرد و نان شهرستان قدس پیش از ظهر روز شنبه در دفتر معاون برنامه ریزی فرمانداری برگزار شد

به گزارش خبرشهر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس  ، جلسه آرد ونان شهرستان قدس پیش از ظهر روز شنبه در دفتر معاون برنامه ریزی فرمانداری برگزار شد.
این جلسه به ریاست معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و با حضور روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت ، تعزیزات ، بهداشت و نمایندگان ادارات اصناف و نیروی انظامی با موضوع بررسی وضعیت چند نانوایی فاقد مجوز که چندین سال است دچار مشکل هستند و برخی پخت غیر مجاز نیز دارند در فرمانداری قدس مورد بررسی قرار گرفت.
مقدم معاون برنامه ریزی فرمانداری در این جلسه ضمن اشاره به اینکه ادارات دولتی وظیفه حل مشکلات مردم را به عهده دارند گفت : باید سعی کنیم ضمن پایبندی به قانون تاحد  ممکن به اشتغال و کارآفرینی کمک کنیم و حتی المقدور از پلمپ واحدهای فعال خودداری کنیم و در صورت عدم تطابق استانداردهای لازم ( متراژ و ایرادهایی که قابل اصلاح است) با تذکر و مهلت دادن به این واحدهای  گام برداریم.

آرد 13

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.