کد خبر : 126260

در راستای برنامه ریزی و اطلاع رسانی و تبلیغ در خصوص هرچه باشکوه تر برگزار کردن مراسم بازگشایی مدارس ، کمیته توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان شهریار با حضور اعضاء کمیته تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرشهر،  در راستای برنامه ریزی و اطلاع رسانی و تبلیغ در خصوص هر چه بهتر برگزار کردن مراسم بازگشایی مدارس در شهرستان شهریار و تدوین برنامه های اجرایی در این خصوص ، صبح امروز کمیته توجیه و تبلیغ پروژه مهر با حضور اعضای کمیته، در دفتر روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهریار تشکیل جلسه داد.

کمالی مسئول کمیته توجیه و تبلیغ پروژه مهر ۹۷ به لزوم فراهم کردن شرایط مناسب برای برگزاری باشکوه مراسم بازگشایی مدارس و اطلاع رسانی به موقع اشاره کرد و افزود : همه اعضای کمیته توجیه و تبلیغ برای برنامه ریزی منظم و هماهنگی در اجرای مراسم پروژه مهر۹۷ تلاش نمایند.

در این جلسه مسئول کمیته توجیه و تبلیغ به برخی از اقدامات از سوی مدارس از جمله شاداب سازی مدارس ، تعویض پرچم ها ، تهیه تابلوی مدارس ، تعمیرات و نظافت ساختمان آموزشی و سرویس ها اشاره و عنوان کرد :مدیران مدارس در زمان باقیمانده تا سال تحصیلی جدید شرایط مناسب و با کیفیت را برای ایجاد فضایی بانشاط ،جذاب و آرام برای دانش آموزان فراهم نمایند.

وی گفت : تمام اعضای کمیته می کوشند تا با پوشش خبری مناسب و انجام تبلیغات جذاب ، از تمام ظرفیت ها در این راستا استفاده نمایند.

در پایان شرح وظایف کمیته توجیه و تبلیغ تشریح شد که از مهترین آن می توان به پوشش خبری مناسب با هدف آشنا کردن دانش آموزان از نحوه ثبت نام، ساماندهی فضاها و سازماندهی آموزشی، اطلاع رسانی در سطح شهر در ارتباط با تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس و اقدامات در راستای شعار سال ۹۷ که حمایت از کالای ایرانی می باشد ، اشاره کرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.