کد خبر : 126270

در راستای پیشبرد برنامه های پروژه مهر ، اولین جلسه کمیته انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در شهریار برگزار شد.

به گزارش خبرشهر، در راستای اجرای برنامه های پروژه مهر، با حضور مجید پارسا مدیر آموزش و پرورش و اعضای کمیته انتخاب و انتصاب مدیران مدارس ، اولین جلسه کمیته انتخاب و انتصاب در شهریار برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش در این جلسه در سخنانی پیرامون اهمیت و جایگاه مهم و حساس مدیران واحدهای آموزشی اظهار داشت  : مدیران واحد های آموزشی  علاوه بر دانش و معلومات در زمینه آموزش و پرورش و روان شناسی و تسلط بر روش ها و مهارت های عملی،باید به اندازه ی کافی با سیستم آموزشی آشنا بوده و دارای سابقه آموزشی باشند تابتوانند این ماموریت مهم و حساس را بدرستی درک کنند.

پارسا در ادامه افزود :کار مدیر واحد آموزشی حمایت ،تقویت و همکاری است و در واقع مدیر موفق کسی است که بتواند برای بهبود و کیفیت آموزشی با همکاری نیروهای خود ، برای پیشبرد اهداف تعیین شده ،قدم بردارد.

وی در پایان عنوان کرد : با توجه به اینکه مدیران مدارس نقش مهم و بی بدیلی در هدایت، راهبری و اجرای اهداف و فعالیت های آموزشی و پرورشی بر عهده دارند ،بر لزوم دقت و توجه در انتخاب و انتصاب مدیران آموزشی تاکید کرد.

گفتنی است : اعضای کمیته انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در این جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای انتخاب افراد شایسته و بکارگیری مدیران کارآمد اظهار داشتند.

 

منبع: آموزش و پرورش شهریار

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.