کد خبر : 114945

فرماندار شهریار گفت: نگاه جامع برای حل مشکلات شهرستان شهریار یک امر ضروری است تا جوانب مختلف موضوعات و مشکلات رسیدگی شده و به راه‌حل‌های مناسبی برسیم.

به گزارش خبرشهر، با اشاره به ضرورت بازنمایی مشکلات شهرستان اظهار داشت: اگر در شهرستان شهریار به نسبت فضای حاکم بر کشور عقب‌تر هستیم و نیاز به اصلاحاتی داریم؛ همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم معضلات شهرستان را رفع کنیم.

وی ضمن اشاره به لزوم استفاده از متخصصان و کارشناسان در مراحل عملیاتی فعالیت‌های مرتبط با شهرستان افزود: چهارچوب‌های تعاملی باید در هر شرایطی مورد توجه قرار بگیرد تا در کنار یکدیگر مشکلات را بررسی کرده و به خروجی مناسب برسیم.

فرماندار شهریار تصریح کرد: تعامل و مشارکت سبب شده که در دو سال متوالی در جشنواره شهید رجایی شهرستان شهریار برتر باشد؛ البته کم و کاستی‌هایی وجود دارد، شهریار به خاطر وجود هفت شهر، اقلیمی است که مدیران متعددی دارد از اینرو با همراهی همه مسئولان می‌توان در مسیر صحیح حرکت کرد.

ناجی با اشاره به مشکلات بیمارستان امام خمینی(ره) عنوان کرد: تکمیل بیمارستان امام خمینی(ره) دغدغه جدی بود که با همراهی همگانی از یک گره کور که مردم را نیز اذیت می‌کرد رد شده‌ایم و امروز بیمارستان در جایگاه خوبی قرار دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نگاه جامع برای حل مشکلات شهرستان یک امر ضروری است تا جوانب مختلف موضوعات رسیدگی شود و در سطح شهرستان همه با هم یکدست باشیم و تا زمانی که در مسئولیت و جایگاهی هستیم باید تلاش کنیم دین خود را به مردم ادا کنیم.

 

منبع: تسنیم

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.