کد خبر : 124079

شهردار قدس با اشاره به اجرای بدون توقف توافق و تملکات در معابری که در طرح تعریض قرار دارند، گفت: تعریض معابر سطح شهر در نقاط مختلف با جدیت در دستور کار شهرداری قدس قرار دارد.

به گزارش خبرشهر، مسعود مختاری با بیان اینکه بهسازی معابر سطح شهر جهت تسهیل تردد شهروندان در اولویت اقدامات شهرداری قرار دارد، تصریح کرد: شهرداری قدس پیوسته با مالکان حقیقی و حقوقی املاک معارض که در طرح تعریض معابر قرار گرفته اند در حال همکاری و تملک جهت اجرای تعریض معابر در نقاط مختلف شهر می باشد.

وی بهسازی معابر سطح شهر و تسهیل تردد شهروندان با اجرای تعریض در معابری که دارای گره ترافیکی هستند را دارای اهمیت بسیاری دانست و اظهار داشت: تعریض آخرین بخش از بلوار مبارزان شهرک کاووسیه در لاین شمالی این بلوار، حد فاصل خیابان آیت الله طالقانی تا تقاطع خیابان صنعت نفت در محدوده منطقه یک شهرداری قدس با همکاری اداره آموزش و پرورش در حال اجرا می باشد.

شهردار قدس ادامه داد: با توافق صورت گرفته با مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان قدس، تملک بخشی از مدرسه شهدای کاووسیه و سالن ورزشی تختی به مساحت ۶۷۲ مترمربع انجام و با اجرای عملیات تخریب، عقب نشینی، دیوار کشی، جدولگذاری و پیاده روسازی، این بخش از بلوار جهت استفاده عمومی به معابر و شوارع عمومی شهر اضافه خواهد شد.

منبع: شهرداری شهرقدس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.