کد خبر : 123447

طاهری فرماندار شهریار به همراه مجید پارسا مدیر آموزش و پرورش از روند برگزاری آزمون استعدادهای درخشان و نمونه دولتی بازدید به عمل آوردند.

به گزارش خبرشهر، طاهری فرماندار شهرستان شهریار به همراه مجیدپارسا مدیر آموزش و پرورش ،آقاجانی زاده معاون آموزش متوسطه ،هاشمی معاون پشتیبانی ،کوچکی مسئول حراست و سلطانی کارشناس مسئول سنجش و ارزشیابی و دیگر مسئولین از حوزه های امتحانی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شهرستان شهریار بازدید به عمل آوردند.

شایان ذکر است : آزمون ورودی دبیرستانهای استعدادهای درخشان و نمونه دولتی دوره دوم متوسطه سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ در پایه دهم، همزمان با سراسر کشور، راس ساعت ۹ صبح روز جمعه یازدهم خرداد ماه سال جاری  در ۴ حوزه امتحانی و حضور یک هزار و ۴۶۳ دانش آموز در شهرستان شهریاربرگزار شد.

طاهری فرماندار و پارسا مدیر آموزش و پرورش ضمن بازدید از امکانات و شرایط حوزه ها از روند و نحوه برگزاری این آزمون ها نیز بازدید به عمل آوردند.

مدیر آموزش و پرورش در حاشیه این بازدید اظهار داشت : در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، دانش آموزان پسر در دو حوزه امتحانی هنرستان حرفه ای شهدا و هنرستان فنی شهدا  و دانش آموزان دختر در دو حوزه امتحانی الزهرا(س) و حاج عباسقلی رهگذر به صورت هماهنگ شرکت کردند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.