کد خبر : 121999

اولین جلسه ی کمیته ی برنامه ریزی در سال جدید با حضور پارسا مدیر آموزش وپرورش شهریار، معاونین و سایر اعضای کمیته در محل اتاق شورای این مدیریت برگزار شد.

به گزارش خبرشهر، در راستای هم اندیشی ، هم افزایی و دست یابی به راهکارهای موثر در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش در سال حمایت از کالای ایرانی ، اولین جلسه ی کمیته ی برنامه ریزی با حضور مدیر آموزش و پرورش شهریار ، معاونین و سایر اعضا در اتاق شورای این مدیریت برگزار شد.

مجید پارسا در این جلسه ضمن تشکر از حضور اعضا در جلسه ، بر همدلی ، یکپارچگی و هماهنگی در ساماندهی نیروی انسانی و فضاهای آموزشی و رفع موانع و مشکلات تأکید کرد.

مدیر آموزش و پرورش برنامه ریزی دقیق و اولویت بندی مشکلات پیش رو ، تشکیل جلسات منظم کمیته برنامه ریزی و استفاده ازخرد جمعی جهت حل مشکلات آموزش و پرورش را ضروری دانسته  و برگزاری جلسه ی کمیته برنامه ریزی به صورت هفته ای یکبار را توصیه کرد.

در ادامه این جلسه تبارکی معاون توسعه پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی مطالبی در خصوص ساماندهی فضاهای آموزشی  و نیروی انسانی و همچنین اسقرار پایه دوازدهم و تمهیدات اندیشیده شده در این راستا را عنوان نمود.

در پایان اعضای کمیته برنامه ریزی شهریار نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه موضوعات مطرح شده بیان کردند.

منبع: آموزش و پرورش شهریار

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.