کد خبر : 131014

رئیس شورای شهر اندیشه شهریار با اشاره به اطلاع‌رسانی صورت گرفته در باب اسناد مالکیت مرحله ۱۷ در سطح شهر گفت: شهروندان اندیشه پس از گذشت ۲۰ سال صاحب سند‌های رسمی، قانونی و معتبر می‌شوند.

به گزارش خبرشهر، صادق جعفری در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار با محوریت بررسی موضوعات شهر اندیشه با بیان اینکهاسناد مالکیت مرحله ۱۷ در سطح شهر اطلاع‌رسانی شده است اظهار داشت: با پیگیر‌های صورت گرفته شهروندان اندیشه پس از گذشت ۲۰ سال صاحب سند‌های رسمی، قانونی و معتبر می‌شوند.

 

 

وی بیان کرد: در زمینه فاضلاب شهری نیز اقداماتی در حال انجام است و با توجه به اینکه مدیریت این منطقه با شرکت عمران است امیدواریم که با جدیت بیشتری به این موضوع ورود پیدا کنند.

در ادامه این جلسه بهروز کاویانی شهردار اندیشه نیز با تأکید بر این مهم که شهرداری اندیشه با همه سختی‌ها به جهت شرایط اقتصادی کشور در حال رشد و توسعه اندیشه است افزود: بحث آرامستان اندیشه امری است که باید در این زمان به سمت اجرا سوق پیدا کند چرا که یکی از مطالبات جدی مردم شهر اندیشه است.

وی ادامه تصریح کرد: ما نیازمند برخی تعاملات فرا شهری به ویژه در زمینه انتهای بلوار نیلوفر هستیم چرا که این بلوار می‌تواند ما را به فردیس متصل کند و به شدت از بار ترافیکی منطقه می‌کاهد، تنها یک اصلاح هندسی مانده و منتظر هستیم تا انتهای این بلوار به محور مواصلاتی فردیس متصل شود.

شهردار اندیشه همچنین ادامه داد: بحث فیبر نوری در شهر اندیشه تا حدودی پیشرفت داشته است که باید سریع‌تر به انجام برسد چرا که دوربین‌های گرافیکی سطح شهر معطل این مهم هستند که می‌تواند در حوزه ترافیک و امنیت شهری کمک خوبی به ارگان‌های ذیربط و همچنین شهرداری باشد.

کاویانی در ادامه به تأمین زیرساخت‌های پارک ۱۷هکتاری که در برنامه‌های مدیریت شهری اندیشه قرار دارد اشاره کرد و افزود: شرکت عمران شهر جدید اندیشه باید در واگذاری اسناد این مجموعه با ما همکاری کند تا ما بتوانیم در کنار نگهداری در راستای بهبود زیرساخت‌ها و همچنین جذب سرمایه‌گذار بهتر عمل کنیم.

 

 

منبع: تسنیم

 

 

مطالب مرتبط:

آیین بهره برداری از ایستگاه آتش نشانی فاز ۵ شهر جدید اندیشه

رفع قطع گسترده برق در فاز ۳ شهر اندیشه

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.