کد خبر : 122932

طاهری فرماندار شهرستان شهریار در اولین جلسه ستاد هماهنگی بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام(ره) و پنجاه و پنجمین سالگرد یوم الله ۱۵ خرداد در فرمانداری گفت: امام خمینی(ره) در راه شکل گیری انقلاب وقت گذاشت و با ظلم و ستم مبارزه کرد و با از خودگذشتگی و بدون سلاح فیزیکی توانست بر قلبها حاکم شود و حکومت اسلامی را پایه گذاری کند.

به گزارش خبرشهر، در این جلسه که با حضور فرماندار شهرستان شهریار و اعضای ستاد هماهنگی برگزار گردید پیرامون مسائل مرتبط با مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) و یوم الله ۱۵ خرداد بحث و گفتگو شد و ضمن بیان نقطه نظرات و پیشنهادات مسئولین و نحوه برگزاری مطلوب، نسبت به تشکیل کمیته های مربوطه تصمیمات لازم اتخاذ و دستورات مقتضی صادر گردید.
بنابر این گزارش؛ طاهری در این جلسه با بیان ویژگی ها و صفات بارز امام خمینی(ره) گفت: امام بزرگوار ما از کودکی با روحیه ظلم ستیزی رشد کرد و کسی بود که در راه شکل گیری انقلاب وقت گذاشت و با ظلم و ستم مبارزه کرد و با از خودگذشتگی و بدون سلاح فیزیکی توانست بر قلبها حاکم شود و در امتداد این راه حکومت اسلامی را پایه گذاری کند و تنها این شیوه است که میتواند بر زورگویان تمام جهان فائق بیاید.
فرماندار شهرستان شهریار با بیان اینکه زمان شاه کشور ایران همانند اسلحه ای بود در دست آمریکا و گمان تغییر نظام حاکم بر کشور، فکری محال بود در ادامه گفت: امام(ره) با خدای خود عهد کرد و چیزی را برای خودش نخواست و برای رضای خدا قدم برداشت و با نفوذ بر قلوب مردم از راه صداقت و حق طلبی آنان را علیه نظام ستم شاهی بسیج کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار ترس نداشتن از دشمن و اعتقاد داشتن به راه حق را از عوامل مهم امتداد انقلاب و پیروزی بر دشمن دانست و گفت: انقلاب اسلامی دشمنان بسیاری دارد اما اگر ترس از دشمن وجود نداشته باشد و وحدت و همبستگی در کنار اعتقاد به راه حق وجود داشته باشد میتوان راه را باز کرد و دشمن را کنار زد.
طاهری فرماندار شهرستان شهریار در رابطه با مسئله بدعهدی آمریکا و عدم پایبندی به چارچوب های بین المللی وضع شده گفت: در گذشته، امام(ره) و امروز، رهبر انقلاب که واقف بر همه امور هستند گفته اند این اسب سرکش هیچگاه عهد نگه دار نیست و نمیشود به آنها اعتماد کرد ، در قضیه برجام این حرف بیش از پیش ثابت شد زیراکه آمریکا با اصل حکومت اسلامی مشکل دارد و نمیخواهد این جور حکومتها در دنیا شکل بگیرد به دلیل اینکه اگر مرسوم شود ریشه آنها را در میاورد.
وی در انتها بیان کرد: حکومت اسلامی به راه خود ادامه میدهد و همانطور که در دین و اعتقاد ما نیز وجود دارد نهایتا ظلم و ستم نابود و حق پیروز خواهد شد و در این راه ما میبایست یاد و خاطره امام که معمار انقلاب بوده زنده نگه داشته شود و افکار و عقاید ایشان ترویج پیدا کند.

 

 

منبغ: فرمانداری

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.