کد خبر : 110353

مدیر آموزش و پرورش قدس در گفتگو با خبرنگار اعلام کرد : مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پهنای باند اینترنت اختصاصی خود را بدون صرف هزینه ۵۰ درصد افزایش داد. به گزارش خبرشهر،مدیر آموزش و پرورش قدس اعلام کرد : مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پهنای باند اینترنت اختصاصی خود را بدون صرف هزینه ۵۰ […]

مدیر آموزش و پرورش قدس در گفتگو با خبرنگار اعلام کرد : مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پهنای باند اینترنت اختصاصی خود را بدون صرف هزینه ۵۰ درصد افزایش داد.

به گزارش خبرشهر،مدیر آموزش و پرورش قدس اعلام کرد : مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پهنای باند اینترنت اختصاصی خود را بدون صرف هزینه ۵۰ درصد افزایش داد.

محمدرضا بهمنش با اعلام این خبر گفت : با پیگیری مجدانه ، ایجاد فضای رقابتی و توافقات صورت گرفته با شرکت پشتیبان اینترنت مدیریت آموزش و پرورش این منطقه و در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ،کارشناسی فناوری اطلاعات این مدیریت موفق به افزایش ۵۰ درصدی پهنای باند اینترنت اختصاصی ، بدون صرف هیچ گونه هزینه اضافی و قبول شرکت سرویس دهنده شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس افزود : با انجام این مهم ، علاوه بر تسهیل ارتباط بین کارشناسی های مختلف با سامانه های مربوطه ، ارتباط مدارس تابعه از طریق سیستم اتوماسیون نیز با سهولت بیشتری انجام می شود.

بهمنش اضافه کرد : با اجرای این طرح سالانه ۴۲ میلیون ریال در هزینه های ارتباطی این مدیریت صرفه جویی می گردد.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان قدس در پایان از تلاش های مسئول و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات این مدیریت تشکر نمود.

 

 

منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.