کد خبر : 125837

استاندار تهران با اشاره به ضرورت رفع مشکلات بخش تولید گفت: رفع بسیاری از مشکلات اقتصادی و اشتغال‌ز‌ایی مبتنی بر رفع مشکلات بخش تولید است و تا این امر محقق نشود نمی‌توان گام اساسی برای رفع معضل بیکاری در استان برداشت.

به گزارش خبرشهر، محمدحسین مقیمی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با تأکید بر ضرورت تغییر نگاه بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی اظهار داشت: واحدهای صنعتی برای ادامه فعالیت نیاز به حمایت مسئولان دارند، این در حالی است که زمان‌بر شدن رفع مشکلات صنایع با پرداخت وام تسهیلات مشکلات بیشتری متوجه این واحدها می‌کند.

وی بیان کرد: کارخانه‌ها و صنایع سال‌ها با بانک‌ها همکاری کرده‌اند و در زمان مواجهه با بحران انتظار همکاری بیشتر از سوی بانک‌ها وجود دارد، ولی متاسفانه بانک‌های استان تهران همکاری لازم را برای پرداخت تسهیلات ندارند که موظف هستند در اسرع وقت مسائل مربوط به تسهیلات واحدهای صنعتی را رفع کنند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه مشکلات کارخانه‌ها عارضه‌ای برای استمرار فعالیت این واحدهاست ادامه داد: رفع مشکلات صنایع همکاری همه مسئولان را می‌طلبد که باید در مدت زمان مشخص این مسائل و مشکلات رفع شود، چراکه در غیر این‌صورت بر مشکلات واحدها افزوده می‌شود.

مقیمی در پایان خاطرنشان کرد: رفع بسیاری از مشکلات اقتصادی و اشتغال‌ز‌ایی مبتنی بر رفع مشکلات بخش تولید است و تا این امر محقق نشود نمی‌توان گام اساسی برای رفع معضل بیکاری در استان برداشت، از این‌رو همه مسئولان موظف هستند برای رفع مشکلات بخش تولید تلاش کنند و در این زمینه به درستی و به موقع ورود داشته باشند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.