کد خبر : 123561

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس: آرامش مطلوبی در میان مودیان مالیاتی در مدیریت جدید اداره مالیات شهرستان قدس ایجاد شده است که نشان از مدیریت مناسب و توانمند و در کنار آن همراهی مودیان برای بهبود شرایط بوده است.

به گزارش خبرشهر، حسین چناقچی در هفتاد و پنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر قدس که در آستانه تسلیم اظهار نامه های مالیاتی اصناف وصنایع و با حضور رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان قدس برگزار شد اظهار داشت: آرامش مطلوبی در میان مودیان مالیاتی در مدیریت جدید اداره مالیات شهرستان قدس ایجاد شده است که نشان از مدیریت مناسب و توانمند و در کنار آن همراهی مودیان برای بهبود شرایط بوده است که جای تشکر و خدا قوت دارد.

وی بیان کرد: در سال های قبل هم مشکل با رشد نامتعارف و دریافت تا ۷۰۰درصد بیشتر از سال قبل آن نیز از مودیان دریافت شد که در برخی مقاطع حتی نزدیک به بروز تنش بود که البته هم اکنون دیگر این موارد را در حوزه مالیاتی و صنوف و تولیدکنندگان نداریم که همین امر موجب خواهد شد تا هم میزان بالایی جذب مالیات شود و هم آرامشی در این خصوص در سطح شهرستان وجود داشته باشد.

رئیس کمیسیون اصناف شورای اسلامی شهر قدس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امیدواریم که مجموعه مالیاتی در سال جدید نیز با تدبیری خاص مجموعه هایی را در سطح شهر اکتیو و آماده داشته باشد تا در کنار انجام سریع اقدامات از تجمع و صرف میزان بالای وقت مراجعه کنندگان به جهت میزان بالای مودیان بروز نکند و از این سال مالیاتی نیز شهروندان به خوبی گذر کرده و مالیات خود را پرداخت کنند.

حسین چناقچی تصریح کرد: بحث تمدید پروانه و ادامه روند مالیاتی و موارد مرتبط با ماده ۱۲آیین نامه اجرایی نظام صنفی  مورد دیگری است که شهروندان را مشکلاتی روبرو ساخته  و طی درخواست های مکرر خواهان پیگیری جدی آن هستند که در این رابطه نیز لازم است مجموعه اداره مالیات تدابیری را اتخاذ کند تا این افراد در راهروهای اداره مالیات صرف زمان نکند و انجام این امر به طور حتم باعث خواهد شد تا تسریع در اقدامات و انجام امور توسط افراد خواستار تمدید پروانه افزایش پیدا کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش و کوششی که در مجموعه اداره امور مالیاتی شهرستان وجود دارد موجبات بهبود این موضوع در سطح شهرستان بیش از گذشته فراهم شود.

 

منبع:

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.